Matrace pro vysoké váhové zatížení až do 180 kg

Matrace pro vysoké váhové zatížení až do 180 kg

  • Matrace pro vysoké váhové zatížení až do 180 kg
Novinkou v naší kolekci jsou dvě matrace pro extrémně vysoké váhové zatížení (do 160 kg a do 180 kg)

Pokud sháníte matrace pro extrémně vysoké váhové zatížení, máme pro vás dobrou zprávu. Nově nabízíme dva typy matrací s vysokou nosností.

Matrace Amelie Medium do 160 kg

Jde o exkluzivní matraci s unikátní pružností díky kombinaci použitých materiálů. Matrace Amelie Medium do 160 kg je složená ze dvou studených HR pěn a ložné plochy z Viscoelastické pěny s paměťovým efektem. Sendvičové uspořádání zajišťuje vyšší pevnost matrace. Použitá paměťová (tzv. líná pěna) dokáže nejen kopírovat tělo vzhledem k hmotnosti člověka, ale také reaguje na jeho tělesnou teplotu. Perforace dává matraci maximální prodyšnost a různě rozmístěné otvory v pěně tvoří navíc optimální zónování, které přispívá k lepšímu kopírování těla. Matrace je vhodná i pro toho, kdo je dlouhodobě upoután na lůžko, jelikož má antidekubitní účinky proti proleženinám. Výška jádra je 20 cm. Matraci dodáváme ve snímatelném, pratelném potahu a separačním úpletu, který zajišťuje dokonalý pohyb potahu matrace. 

  • Doporučené uložení: všechny typy lamelových a laťových roštů, pevné desky i motorové rošty.
  • Výška jádra: 20cm, Nosnost: 160kg, Zóny: 7 - antidekubitní prořez, Tvrdost: 4 - tvrdá.
  • Doprava po ČR a SR je zdarma

Matrace Amelie Hard do 180 kg (extra tvrdá)

Ještě odolnější matrací s vyšší maximální nosností je matrace Amelie Hard do 180 kgJde o unikátní sendivčovou matraci s velmi vysokou pružností. Matrace je složená z jádra z vysokoobjemové PUR pěny, spodní díl ze studené HR pěny a ložná plocha z Viscoelastické pěny s paměťovým efektem. Použitá paměťová pěna dokáže nejen kopírovat tělo vzhledem k hmotnosti člověka, ale také reaguje na jeho tělesnou teplotu. Perforace dává matraci maximální prodyšnost a různě rozmístěné otvory v pěně tvoří navíc optimální zónování, které přispívá k lepšímu kopírování těla. Matrace je vhodná i pro toho, kdo je dlouhodobě upoután na lůžko, jelikož má antidekubitní účinky proti proleženinám. Matraci dodáváme ve snímatelném, pratelném potahu a separačním úpletu, který zajišťuje dokonalý pohyb potahu matrace.

  • Doporučené uložení: všechny typy lamelových a laťových roštů, pevné desky i motorové rošty.
  • Výška jádra: 20cm, Nosnost: 180kg, Zóny: 7, Tvrdost: 5 - extra tvrdá.
  • Doprava po ČR a SR je zdarma

V naší nabídce naleznete také zdravotní matrace

Nabízíme zdravotní matrace, které prošly náročnými klinickými testy, což je doloženo příslušným osvědčením - certifikátem. Aby mohly matrace získat potřebné osvědčení, musí výrobce dokladovat, že materiály, ze kterých jsou vyrobeny, splňují potřebné požadavky - to platí o jádru matrace i o potahových tkaninách. Současně jsou matrace testovány i s ohledem na jejich ortopedické vlastnosti, čímž je garantováno, že matrace mají správnou konstrukci, která je optimální pro fyziologii lidského těla. Díky tomu je zajištěna dokonalá podpora těla, správné rozložení váhy,což přispívá k lepší fyzické i psychické pohodě, dokonalému uvolnění svalů i páteře a celkově tedy ke klidnému a zdravému spaní. Tyto matrace pak jsou zařazeny jako zdravotnické prostředky ve snížené sazbě DPH.

O nás

Zaměřujeme se na vývoj a výrobu matrací, čalouněných lůžek a dále všeho, co souvisí se zdravým spaním již od roku 2014. Vytvořili jsme českou značku MATRIMEX a vyvinuli jsme kolekci našich vlastních matrací se zaměřením na dosažení co nejlepšího poměru mezi kvalitou a cenou a současně s dlouhodobou životností. Při vytváření nových modelů matrací využíváme našich dlouholetých zkušeností s používanými materiály jako jsou PUR, HR pěny, paměťové pěny anebo potahové látky, abychom splnili přísné požadavky na zdravé spaní.