5 tipů jak posílit intimitu v posteli

5 tipů jak posílit intimitu v posteli

  • 5 tipů jak posílit intimitu v posteli
Přečtěte si užitečné tipy pro posílení intimity ve vaší ložnici!

Přemýšlíte nad tím, jak si ve své ložnici dopřát relaxaci, kvalitní zdravý spánek anebo příjemné chvilky romantiky? Máme pro vás 5 tipů, jak postelovou intimitu posílit.

1. Nenechte se vyrušovat!

Ložnice by měla být výhradně místem odpočinku, celkového ztišení, komfortního odpočinku i romatických chvilek, chcete-li. Nepleťte si proto ložnici s pracovnou nebo obývacím pokojem. Odstraňte z ložnice rušivé předměty jako je televize, počítač nebo rádio. A hlavně - vypněte mobily!

2. Čerstvý vzduch

Dopřejte si čerstvý vzduch a před ulehnutím ke spánku si vyvětrejte. Pomocníkem proti stojatému vzduchu v bytě či domě se může stát také praktický větrák.

3. Pryč s lapači prachu

Ložnice není vhodnou místností pro různé sbírky dekorací, které většinou slouží především jako lapače prachu. Pokud tedy máte v oblibě různé dekorační předměty, vystavte si je raději v jiných pokojích. Ložnici nechte dýchat svěžím duchem minimalismu. Pro dokreslení romantické atmosféry vám tak postačí pár aromatických svíček, případně pokojová květina, přičemž do ložnice se nejlépe hodí nějaká nekvetoucí.

4. Aromaterapie

Co si takhle chvilky před usnutím zpestřit květinovými vůněmi? Pohodu, uvolnění a vzácné momenty se svým partnerem vám může zpříjemnit například levandule, meduňka pro zklidnění mysli, aromatický olej z růže, vůně ylang-ylang, která má afrodiziakální účinky nebo neroli s vůní pomerančových květů.

5. Pořiďte si postel s nebesy

Postele s nebesy se na první pohled mohou zdát jako bláznivý nápad ze starých dob a pohádek, ale opak je pravdou! Postel s nebesy nalézá své místo i v dnešních moderně zařízených domácnostech. Tyto pohádkové postele totiž slibují mnohem větší požitek z intimity a navíc pomáhají rozdělit jednotlivé prostory v místnosti do soukromých zón. Lůžko esteticky zahalené do závěsů dodá ložnici dotek elegance a nádech exotiky. Dnes jsou postele s klasickou konstrukcí pro nebesa vcelku snadno k dostání. Pokud jste manuálně zruční, není ani problém si takovou konstrukci vyrobit.

Užitečné zdroje: