Májové slevy na matrace až 50 %

Májové slevy na matrace až 50 %

  • Májové slevy na matrace až 50 %
Chcete ušetřit při nákupu matrací? Využijte květnovou akci plzeňského Matrimexu!

Pozor! Ať vám neutečou tyhle slevové akce na matrace!

Matrace Medline Trio 16 s dopravou zdarma (sleva 50 %)

Výška jádra: 16 cm, Nosnost: 130 kg, Zóny: 7, Tvrdost: 3/4.

Velmi oblíbená oboustranná sendvičová matrace je vyrobena z kvalitních polyuretanových tepelně modifikovaných pěn. Střed jádra je z tužší PUR pěny T30, z obou stran jsou použity PUR pěny s odlišnou tuhostí T25 a T28, proto je u této matrace možný výběr měkčí či tvrdší strany. Sedmizónová profilace zajistí nejen optimální oporu těla, ale i pružnost a komfort. Matrace je díky tužšímu jádru vhodná i pro vyšší zatížení a pro ty, kteří dávají přednost tvrdší matraci.

Doporučené uložení: všechny typy lamelových a laťových roštů, pevné desky.
Názor zákazníka: "Jsem velmi spokojen. Vážím přes 100 kg a hledal jsem tvrdší matraci a tato mi úplně vyhovuje." Daniel
E-shop: Matrace Medline Trio 16

Matrace Medline Lux s dopravou zdarma (sleva 41 %)

Výška jádra: 16 cm, Nosnost: do 130 kg, Zóny: 7, Tvrdost: 2/3 - středně tvrdá

Luxusní matrace jejíž střed jádra je vyroben z vysokoobjemové tepelně modifikované PUR pěny T30 doplněné z obou stran sedmizónovými profilovanými deskami z HR35 a HR38 studených pěn. Jedinečná kombinace těchto materiálů byla navržena s ohledem na zakřivení a proporce lidského těla, což přináší výbornou relaxaci a odpočinek. Díky svému složení zajišťují dlouhou životnost a stálost parametrů matrace. Spolu s kvalitním prošitým, pratelným a snímatelným potahem je zajištěn také vysoký komfort a hygiena lůžka.

Doporučené uložení: všechny typy lamelových a laťových roštů, pevné desky
Názor zákazníka: "Našla jsem si tuto matraci a měla jsem trošku obavy, protože jinde podobné matrace stály přes 4.000,- Kč. Musím říct, že jsem nadšená. Studená pěna je příjemně pružná a navíc matraci mi dodali v nádherném snímatelném potahu. Super obchod, doporučuji." Kamila
E-shop: Matrace Medline Lux

Anatomický polštář Orthostar Bio Greenfirst se slevou 28 %

Rozměr: 73x43 cm.
Špičkový model antialergického anatomického polštáře, který je vyroben z viscoelastické paměťové Bio pěny Greenfirst s bioaktivní úpravou na bázi přírodních rostlinných esencí z citronu, levandule a eukalyptu. Díky jedinečným vlastnostem pěny Vám tento polštář pomůže k dokonalé relaxaci a odpočinku při spaní, fixuje a stabilizuje krční páteř a okolní svaly v ideální pozici a Vy se tak probouzíte více odpočatí a bez bolestí. Polštář dodáváme pouze v kvalitních neprošitých snímatelných a pratelných potazích s antialergickou a antibakteriální úpravou, které zajišťují dokonalý odvod vlhkosti a vzdušnost.
E-shop: Orthostar Bio Greenfirst

Tip na levné matrace

Vyvinuli jsme vlastní řadu matrací "Medline", u které je kladen důraz na poměr mezi kvalitou a cenou. Naší snahou bylo nabídnout matrace, které v základním rozměru včetně kvalitního prošitého, snímatelného, pratelného potahu a dopravou až k Vám domů, stojí méně než 3.000,- Kč. Nabídku levných matrací najdete na stránce Levné matrace.

Provozní doba a kudy k nám

Matrimex s.r.o.
Malická 3, 301 00  Plzeň

Otevřeno máme od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00 hod. 

Telefon: +420 777 201 080
E-mail: info@matrace-store.cz
E-shop: www.matrace-store.cz
Výrobce matrací: Matrimex